Oznámení


1.1.2019

Vážení kolegové,

    kdo bude mít zájem, může si po předchozí domluvě vyzvednout povolenku pro letošní rok 2019.

Povolenky prošly po konzultacích se členy výboru spolku revizí a celkem zásadní změnou designu, proto nebude možné použít loňský vzor.


Vydávání nových povolenek bude zajišťovat pouze a výhradně p. Stanislav Krejčí a bude podmíněno splněním následijících podmínek :
  • odevzdání loňské řádně vyplněné povolenky s vyplněným sumářem
  • v případě chybějících brigádnických hodin doplacením smluvní pokuty 50Kč / za každou chybějící hodinu !!!
  • zaplacením poplatku na letošní rok v hotovosti
První tištěná série (právě ji tisknu) v počtu 20ks bude k dispozici od 3.1.2019.

Vzor nové povolenky :

       
                                                     Přední strana                                                                                                  Zadní strana

PS: Nehleďte na zdvojení, vzory jsou generovány z tiskové šablony.....tisknou se 2ks na jeden list....  :-)
Webmaster.30.12.2018

    Vážení členové našeho spolku, konec roku 2018 se kvapem blíží a rád bych Vám připomenul Vaši povinnost odevzdat vyplněné povolenky za letošní rok v termínu max. do 15.1.2019 !!!

    Vyplněné povolenky prosím vhoďte do schránky panu Markovi Skopalovi (K Žebračce 99), případně panu Stanislavovi Krejčímu (Zahradní 249). Případně lze povolenky odevzdat také v hospodě u kostela.

    Jménem našeho spolku Vám chci popřát vše nejlepší, hodně zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2019.

Webmaster.02.09.2018

    Na základě rozhodnutí výboru Rybářského spolku Prosenice, rozhodli jsme se v případě dostatečného počtu vážných zájemců z řad dětí, otevřít v Prosenicích rybářský kroužek. Tento bude určen pro děti od 7 do 15 let.

    Kroužek povede Marek Skopal a další zkušení členové rybářského spolku. Přihlášku si můžete stáhnout zde

    Vyplněné přihlášky prosím vhoďte do schránky panu Markovi Skopalovi (K Žebračce 99), případně zašlete naskenované elektronicky mailem na náš spolkový mail rynsky@post.cz .

    Upozorňujeme, že kroužek bude otevřen pouze v případě dostatečného počtu dětí s vážným zájmem. Děkujeme.16.03.2018

   Na základě upozornění členů výboru spolku (s odkazem na zkušenost z již proběhlé akce Rybářského plesu a s tím související brigády) důrazně upozorňujeme všechny členy, aby na brigády nosili s sebou platnou povolenku pro zápis odpracovaných hodin !!!

   Nebudou-li hodiny v povolence řádně zapsány a podepsány členem výboru v den brigády, nebudou tyto odpracované hodiny později výborem akceptovány a jejich pozdější zápis nebude možný !!!! 

Děkujeme.


22. 02. 2018

    Bylo odstraněno automatické konfigurování stránek pro mobilní telefony. Toto zřejmě způsobovalo na některých zařízeních nesprávné a rozhozené zobrazování některých stránek či záložek.

   Nyní by se na všech mobilních zařízeních i tabletech měly stránky zobrazovat stejně jako ve webovém prohlížeči na počítači či notebooku. Věřím že tím předejdeme případným neshodám.

Děkuji.


01.02.2018

    Žádáme všechny členy spolku, aby na mailovou adresu rynsky@post.cz zaslali své aktuálně používané a platné mailové adresy z důvodu vytvoření jednotné databáze mailových adres pro hromadně zasílaná oznámení !!!

    Ideálně prosím zaslat celé jméno, přijmení a mailovou adresu.

    Je to pro Vaše dobro, aby jste byli včas a hlavně všichni v budoucnu informováni o chystaných brigádách, akcích a dalších aktivitách našeho spolku.

Děkuji.


Sdělení správce

    Máte-li návrhy na zlepšení, případně se chcete podělit s ostatními členy o své úlovky, pak směřujte prosím veškerou komunikaci na mailovou adresu správce webových stránek (webmaster), případně na admistrátora webu.

    Odkazy jsou uvedeny v sekci Kontakt.

Děkuji.